Hizmetlerimiz

Güvenilir Makina Alım-Satım Hizmetleri

Secondnew her makinayı, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilerene sunulmaktadır.

İçiniz rahat olsun Second New’da her makine ekspertiz raporlu. Profesyonel teknik servis tarafından ücretsiz hazırlanan ekspertiz raporu sayesinde güvenilir ticaret yapmanın farkını yaşarsınız.
Devir İşlemleri ile zaman kaybetmeyin. Second New, siz makinaya sahip olana kadar tüm işlemlerinizde çözüm ortağınız. Bu süreçte,  Second New farkını baştan sona yaşarsınız.
Second New ile işiniz için doğru makinayı bulmak çok kolay. ASCENDUM Makina iş makinası parklarında bekletilen Second New İş Makinalarını inceler, doğru makineyi en hızlı şekilde tedarik edersiniz.
Değişen ihtiyaçlarınıza en hızlı çözüm Second New’da. Makinanızı getirin, kolay ödeme seçenekleri ile garantili makine sahibi olun. Üstelik tüm ekspertiz hizmetleri ücretsiz.
Second New Makineler ile işinize odaklanın. ASCENDUM Makina güvencesi ile tüm şartları sağlayan, ekspertizi yapılmış makinalar Driveline garantisi avantajını yakalayın.
Second New iş makinanıza en uygun leasing ile sahip olun, bütçeniz şaşmasın. Birbirinden cazip leasing fırsatları ile sizlere sunulan makinalar sadece Second New’da.