Hakkımızda

Tanışma

Satılmak istenen bir iş makinası, kullanıcısı tarafından 2.El İş Makinam personeline bildirilir. İkinci el makina pazarı konusunda deneyimli, alanında uzman ve müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde etüt eden 2.El İş Makinam çalışanı makine hakkında detaylı bir ön hazırlık yapar. Bu aşama aynı zamanda 2.El İş Makinam ayrıcalığı ile tanışma anıdır.

Ön İnceleme

2.El İş Makinam uzmanları stoğa dâhil edilmesi düşünülen makinaları son derece detaylı bir ön inceleme işlemine tabi tutarlar. Bu aşamada makina yerinde incelenir. Hedef makinanın en doğru ve efektif değerini bulmaktır. Bütün süreçler 2.El İş Makinam uzmanlık prosedürüne uygun bir şekilde ilerler. Tüm komponentlerinin çalışıyor olması ve ana komponentlerde bir hasar olmaması halinde makine kontrat ile 2.El İş Makinam parkına çekilir.

Detaylı Ekspertiz

2.El İş Makinam parkına çekilen makina burada temizlenir ve yaklaşık 1 gün sürecek son derece detaylı bir ekspertize tabi tutulur. Tüm parçaları 2.El İş Makinam uzmanlarının dikkatli ve konsantre becerileri ile en ince ayrıntısına kadar incelenen makina gerekli bakımlarının yapılmasının ardından yeni kullanıcısı ile buluşmak üzere stok sahasına çekilir.

İkinci Elden Fazlası

2.El İş Makinam uzmanları ve deneyimli teknik personel tarafından tüm incelemeleri tamamlanan iş makinaları bu aşamada yeni sahipleri için satışa sunulur. İkinci elden çok daha fazlasını sunan 2.El İş Makinam güvencesinde satın alınan makinalar yeni sahiplerine kavuşur. Ayrıcalıklarla dolu 2.El İş Makinam dünyası hem alırken hem satarken daima kazandırır.