Hakkımızda

Tanışma

Satılmak istenen bir iş makinası, kullanıcısı tarafından Second New personeline bildirilir. İkinci el makina pazarı konusunda deneyimli, alanında uzman ve müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde etüt eden Second New çalışanı makine hakkında detaylı bir ön hazırlık yapar. Bu aşama aynı zamanda Second New ayrıcalığı ile tanışma anıdır.

Ön İnceleme

Second New uzmanları stoğa dâhil edilmesi düşünülen makinaları son derece detaylı bir ön inceleme işlemine tabi tutarlar. Bu aşamada makina yerinde incelenir. Hedef makinanın en doğru ve efektif değerini bulmaktır. Bütün süreçler Second New uzmanlık prosedürüne uygun bir şekilde ilerler. Tüm komponentlerinin çalışıyor olması ve ana komponentlerde bir hasar olmaması halinde makine kontrat ile Second New parkına çekilir.

Detaylı Ekspertiz

Second New parkına çekilen makina burada temizlenir ve yaklaşık 1 gün sürecek son derece detaylı bir ekspertize tabi tutulur. Tüm parçaları Second New uzmanlarının dikkatli ve konsantre becerileri ile en ince ayrıntısına kadar incelenen makina gerekli bakımlarının yapılmasının ardından yeni kullanıcısı ile buluşmak üzere stok sahasına çekilir.

İkinci Elden Fazlası

Second New uzmanları ve deneyimli teknik personel tarafından tüm incelemeleri tamamlanan iş makinaları bu aşamada yeni sahipleri için satışa sunulur. İkinci elden çok daha fazlasını sunan Second New güvencesinde satın alınan makinalar yeni sahiplerine kavuşur. Ayrıcalıklarla dolu Second New dünyası hem alırken hem satarken daima kazandırır.